Evropsko prvenstvo Karlovac open 2023 - Pon Do Kwan Zagorje

Pojdi na vsebino

EVROPSKI POKAL KARLOVAC OPEN 2023

Od 10-12.2.2023 je v Karlovcu potekal evropski pokal v kickboxingu, ki se ga je udeležilo 2796 tekmovalcev iz 215 klubov in 32 držav. Med njimi so bili tudi člani Kluba borilnih veščin Pon Do Kwan Zagorje.

Tina Baloh je osvojila 3.mesto v kategoriji članic do 70kg. Največji fokus je imela Tina na kategorijo »grandchampion«, kjer nastopajo vse ženske, neglede na težnostno kategorijo. Z odličnimi borbami je suvereno osvojila 1. mesto.

Lara Indof je nastopila med starejšimi kadetinjami do 60 kg in klonila šele v finalu proti nasprotnici iz Poljske. Lara se razvija v vrhunsko borko in le vprašanje časa je, kdaj bo zasedla najvišjo stopničko,

V kategorijah začetnikov, borci ki še nimajo 5 nastopov na rang tekmovanjih, so nastopili Tija Bantan, Hal Hribar, Miha Koban in Blaž Bračič. Prikazali so izjemen napredek in kvalitetne borbe. Miha je med kadeti do 37 kg s tremi borbami prišel do finala, kjer je po težki borbi izgubil in dosegel 2.mesto. Stopničko pod vrhom je ostal tudi Hal Hribar med mladinci do 94 kg. Zanj je bilo to nasploh prvo tekmovanje. Da je bil komplet medalj popoln sta poskrbela Tija in Blaž, ki sta v svojih kategorijah osvojila 3.mesto.

Čestitke vsem borcem in Tini za uspešno vodenje ekipe.